Dorma CS 80 Magneo - Automātika bīdāmām durvīm

Automātisko bīdāmo durvju pievads, kam nav līdzvērtīgu


CS 80 MAGNEO raksturo ārkārtīgi parocīga lietošana un unikāli darba raksturlielumi. Durvis kustina elektromagnēts un, tādējādi, līdzstrāvas lineārā elektromotora bezkontakta bīdes vilnis.

Tādēļ CS 80 MAGNEO ir divkāršas priekšrocības: darbība praktiski bez trokšņa un maksimāla uzticamība.

Elastīgums un universālums

Pateicoties šīs jaunās sistēmas elastīgumam, CS 80 MAGNEO paver ceļu jaunām pielietojuma sfērām. Bīdāmo durvju pievadam ir liels universālums, jo to var slēpti uzstādīt sienā vai pie sienas (uzstādīšana priekšpusē) ar abiem lietojuma tipiem (kreisās puses un labās puses).

  • Brīvās ejas platums no 650 līdz 1060 mm
  • Pastāv trīs pievada modeļi ar pārvietošanas garumu līdz 875mm; 1000mm un 1125mm
  • Piemērots dažāda veida durvīm ar koka, rūdītā stikla un alumīnija vērtnēm ar svaru no 20 līdz 80 kg

Vienkārša uzstādīšana, viegla izmantošana

Profesionāļiem un cilvēkiem ar pietiekamu kvalifikāciju CS 80 MAGNEO uzstādīšana un izmantošana nerada nekādas problēmas. Automātisko bīdāmo durvju pievads jūsu ērtībām piedāvā visas svarīgās standarta un citas daudzveidīgās funkcijas.

Moduļsistēma

CS 80 MAGNEO ir moduļsistēma, kas sastāv no durvju komplektiem, vāka un stiprinājuma elementiem, CS 80 MAGNEO pievada un piederumiem. Sistēma ļauj praktiski jebkuras durvis pārvērst automātiskajās bīdāmajās durvīs.

Operatora  testētais minimālais kalpošanas laiks - 1 miljons ciklu, tā ir apstiprināta izmantošanai avārijas un rezerves izejās atbilstoši standartam DIN 18650 un Vācijas direktīvām par rezerves izeju automātiskajām bīdāmajām durvīm. (AutSchR).