Dorma HSW-R bīdāmā starpsiena

Horizontāli bīdāmā starpsiena ar izturīgu rāmi paplildus drošībai

HSW-R stikla starpsienas ir īpaši piemērota vietās, kur ir spēcīga vēja slodze. Stikla starpsienas rāmis ir izgatavots no alumīnija sakausējuma, rāmis ieskauj stiklu pa visu perimetru. Gumijas - sānu, augšējās un apakšējās slotiņas nodrošina papildus blīvējumu, lai arī pie nelabvēlīgiem laika apstākļiem telpā būtu komfortabli.

DORMA HSW sistēma

Visos gadījumos, kad Jums ir nepieciešama viegla, vienmērīga un nepārtraukta starpsienas bīdīšana, transformēšana, lai atdalītu vienu telpu no otras, kad galvenais uzsvars tiek likts uz caurspīdīgumu un eleganci, risinājums ir - stikla elementi!
Pateicoties universālām stikla starpsienām DORMA HSW piedāvā ideālu variantu telpas sadalīšanai un apvienošanai balstoties uz tiešu Jūsu nepieciešamību un vajadzību. Plašā komponentu daudzveidība, šīm universālajām sistēmām, spēj nodrošināt augstu drošību, skaņas izolāciju un samazina enerģijas patēriņu - tieši tas, kas Jums ir nepieciešams!

Funkcijas

Dažāda tipa durvju aizvērēji nodrošina ērtu pieeju, kad pārējā sistēma paliek aizvērtā stāvoklī.

Kombinācijā ar slēpto durvju aizvērēju DORMA ITS 96 šī starpsienas sistēma HSW-R tiek pārveidota par, iespējams, ērtāko durvju sistēmu. Tā kā ITS 96 furnitūra ir apslēpta stikla starpsienas rāmja iekšpusē un rezultātā tā praktiski nav redzama nebojājot kopainu. 

Tehniskie parametri

  • Sistēmas max augstums 3000mm
  • Paneļa max platums 1100mm
  • Paneļa max svars 120 kg
  • Stikls - rūdītais, ar biezumu 8, 10 vai 12 mm, rūdīts laminēts stikls 12 -28 mm

Sazināties ar mums


+371 29 992 195
svetlana@tehnodizains.lv

Sazināties ar mums

Cenas pieprasījums


Lejupielādēt failu