Dorma FSW-G, FSW-C, FSW-C Plus

Akordeontipa saliekamās stikla starpsienas

Saliekamās pārvietojamās starpsienas FSW ir HSW-G sistēmu alternatīva, jo praktiski neatšķiras pēc izskata un tehnoloģijas.

FSW-G

FSW-G stikla paneļi ir savstarpēji savienoti ar eņģēm, tādēļ starpsienas salikšana neprasa daudz pūļu.

FSW-C - rullīšu turētāja novietošana vadotnes centrā

FSW-C paneļus piekar pie malas centra, tādēļ, kad sistēma ir atvērta, elementi izvietojas zem vadotnes vidusdaļas. Sistēma ir alternatīva visās situācijās, kad telpa ir ierobežota, jo saliktā stāvoklī paneļi aizņem tikai pusi vietas gan iekšpusē, gan ārpusē.

FSW-C var arī izmantot lieliem laidumiem; vienas sistēmas paneļu skaits var brīvi svārstīties no trijiem līdz astoņiem. Pateicoties piekares viduspunktam, nav nepieciešama paneļu salāgošana. Var tikt uzstādītas arī divkāršas sistēmas ar mezgliem, kas pārvietojas viens otram pretim.

Paneļi pārvietojas pa cietu vadotni, kas piestiprināta pie griestiem. Nav nepieciešama papildu vadotne uz grīdas, tādēļ grīdas segumu var uzlikt bez ierobežojumiem. Saliekamām, pārvietojamām starpsienām ir nepieciešams pusplatuma galvenais panelis ar grozāmiem gultņiem, pie kuriem piestiprina saliekamos paneļus. Sistēmas simetrijas saglabāšanai pēdējam saliekamajam panelim bez vadotnes rullīša arī ir ar pus platumu.

FSW-C plus - rullīšu turētāja novietojums vadotnes vidusdaļā un bīdāmais saliekamais pilna platuma panelis

FSW-C modelis piedāvā iespēju pēdējo salokāmo paneli izmantot kā ieejas durvis, kad starpsiena ir aizvērta, vienlaikus nodrošinot visas DORMA TS 93 G durvju aizvērēja sniegtās ērtības.
Šādā gadījumā apakšpusē speciāla bloķējoša ierīce un ar skavu augšpusē uzstādītais ierobežotājs stabilizē pirmo saliekamo paneli, savukārt augšējais stūra atduris nodrošina pēdējā saliekamā paneļa pareizu stāvokli.

Pagrieziena punkts saliekamajām eņģēm, kas savieno piekļuves paneli ar saliekamo paneli, ir ievērojami nobīdīts, lai nodrošinātu durvju aizvērēja un stacionāro rokturu uzstādīšanas iespēju. Visi pārējie saliekamie paneļi ir aprīkoti ar standarta saliekamām eņģēm un rullīšiem.

Tehniskie parametri:

  • Paneļa max augstums 3000mm
  • Paneļa max platums 1000mm
  • Paneļa max svars 70 kg
  • Stikls - rūdītais, ar biezumu 10mm