Furnitūra Dorma Manet Compact/Concept veramām un pendeļveida stikla durvīm

Nerūsējošā tērauda furnitūra veramām un pendeļdurvīm

MANET bezrāmju sistēma veramām un pendeļdurvīm pasvītro mūsdienu modernā dizaina caurspīdīgumu, kā arī veiksmīgi iekļaujas interjerā.

Produkta īpašības

MANET ir ideāla kombinācija vizuālam baudījumam ar funkcionalitāti gan veramām, gan pendeļdurvīm. Pat standarta risinājumā šīs durvis sniedz maksimālu arhitektūras brīvību.

Šis mehānisms nodrošina praktiski neierobežotas iespējas bezrāmju divviru vērtņu uzstādīšanai durvju ailās, pat ar virsgaismas logu un stacionāriem sānu stikliem, kā arī stikla starpsienām ar punktu stiprinājumiem.

Pieejamas dažādas iespējas

MANET durvju furnitūra ir piemērota abu veidu durvīm gan veramām, gan pendeļdurvīm. Abu veidu durvis var būt aprīkotas ar apakšējām atsperēm, piemēram - DORMA BTS 75 V vai arī uzliekamām slēdzenēm.

Punktu stiprinājumi

Šie, apbalvojumus ieguvušie, MANET punktveida stiprinājumi ir rūpīgi izstrādāti un garantē vienkāršu un precīzu stikla elementu stiprināšanu.

Furnitūras nosegvāki nodrošina atbilstošus uzstādīšanas un regulēšanas darbus, lai novērstu kaitējumu redzamai virsmai. Furnitūras montāžas darbu beigās, lai izstrādājumam piešķirtu izsmalcinātu, modernu izskatu dekoratīvo nosegvāku stiprina virs nosedzošā furnitūras stiprinājuma. Kā iecerēts MENET furnitūrai, tas piešķir izstrādājumam modernu, elegantu dizainu kopskatā ar stiklu.

Šajā gadījumā ir nepieciešams stiklā paredzēt konuss veida urbumus!

Turklāt plastmasas uzmavas aizsargāt stiklu no tieša kontakta ar detaļām, kas izgatavotas no nerūsējoša tērauda..


Sazināties ar mums


+371 29 992 195
svetlana@tehnodizains.lv

Sazināties ar mums

Cenas pieprasījums


Lejupielādēt failu