Terases iestiklošana Lumon 6Т

Bezrāmju terases iestiklošana Lumon - tā ir labākā un elegantākā terases iestiklošanas izvēle no grīdas līdz pat griestiem, kas paver brīnišķīgu panorāmas skatu.

Mūsu iestiklošanas sistēma patiešām ir vienkārša ekspluatācijā, kas atvieglo tās lietošanu.

Divi horizontāli alumīnija profili, viens tiek stiprināts pie griestiem, otrs uz grīdas, lai neveidotu slieksni, iespējams iegremdēt to grīdā. Stikla rūtis, kuras ir no 8, 10 vai 12 mm rūdītā stikla un tiek iestiprinātas šajos profilos, brīvi pārvietojas ar iebūvētu skrituļu palīdzību.

Ieejas stikla paneļi viegli atveras ar iebūvēta alumīnija roktura palīdzību, kurā ir iestrādāta slēdzama slēdzene, kas rada papildus drošību arī ģimenēm ar bērniem. Kad ieejas rūts ir atvērta arī pārējās var viegli salocīt un novietot pie sienas, tādā veidā atverot brīvu piekļuvu terasei.

Visus stikla paneļus ir iespēja atbīdīti uz sānu, lai vējainā laikā nebūtu dīvainas, vēja radītas skaņas, kad tas pūš cauri stikla paneļiem, tie tiek fiksēti ar lentu, kura tos satur. Lenta tiek stiprināta pie sienas.

Katra no terases iestiklošanas sistēmām tiek izgatavotas individuāli, pēc Jūsu vēlmēm un dizaina. Bez karkasa vieglā konstrukcija ne tikai vērsīs uzmanību Jūsu mājas fasādei, bet arī aizsargās iekšējās apdares elementus no nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

Neskatoties uz Lumon konstrukcijas vieglumu tā spēj izturēt vēja brāzmas līdz pat 300 km/h.

Stiklota sistēma Lumon 6T

Izmantojiet visas iestiklotās terases priekšrocības. Aukstā gada laikā stiklotā terase akumulē saules siltumu, tādā veidā papildus saglabājot mājā. Tāpat arī vēsā laika periodā Jūs pavadīsiet daudz omulīgu stundu stiklotā terasē ar ģimenes locekļiem un draugiem nebaidoties no vēja, lietus un sniega. Taču siltā laikā Jūs pilnībā varat atbīdīt stiklotās sienas un izbaudīt saules starus. Rīkot dārza svētkus jebkuros laika apstākļos, bērni var rotaļāties terasē, lai arī līst lietus vai snieg sniegs. Radiet mājīguma sajūtu, par kuru vienmēr esat sapņojuši kopā ar bezrāmju iestiklošanas sistēmu Lumon.

Lumon sistēma ir arī ideāli piemērota pirmā stāva terasēm daudz dzīvokļu ēkās. Elegantā konstrukcija piešķirs papildus drošību Jūsu dzīvoklim, kā arī slāpēs ielas troksni. Šādā terasē Jūs varat turēt velosipēdus, bērnu rotaļlietas, izveidot ziemas dārzu vai sagatavot pavasara stādus stādīšanai dārzā.

Jūsu ērtībai bīdāmās stikla rūtis var būt papildinātas ar bīdāmām žalūzijām. Horizontālās, plisētās žalūzijas baltā un pelēkā krāsā ar dažādas gaismas caurlaidību radīs privātuma atmosfēru Jūsu terasē. Tās pasargās no spilgtiem saules stariem un palīdzēs telpā regulēt temperatūru, neļaujot tai uzkarst. Žalūzijas tiek stiprinātas pie katra atsevišķa stikla paneļa un bīdās līdz ar to.

Pilnībā atbīdāmā bezrāmju iestiklošanas sistēma Lumon ienesīs mājīgumu Jūsu terasē, kur tiešām ir iespējams komfortabli pavadīt visu cauru gadu.

Arī biroju dizainā labi iederēsies šī iestiklošanas sistēma Lumon 6T, jo tā ir mobila konstrukcija telpas sadalīšanai. Tāpat sistēma ir nodrošināta ar pilnvērtīgu durvju rokturu un atslēgu furnitūru. Slēdzenes ir slēdzamas no abām pusēm un kombinācijā ar rūdīto stiklu tas veido modernu risinājumu āra kafejnīcām, restorāniem, jo siltos laika apstākļos to var sabīdīt un ļaut baudīt siltumu, taču vēsākā laikā, aizvērtā veidā radot mājīgu, romantisku noskaņojumu sava viegluma dēļ.

Cenas pieprasījums


Lejupielādēt failu